Xiaomi Smart Projector L1 EU | Full HD (1920x1080) | 200 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9417EU
- Saadavus: 5
-
250€
Xiaomi Smart Projector L1 EU | Full HD (1920x1080) | 200 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Heledus | 200 ANSI lm |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 563 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Smart Projector |
| Producer product name | Smart Projector L1 EU |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.2:1 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11 a/b/g/n/ac |
Sildid: xiaomi smart projector l1 eu full hd 1920x1080 200 ansi lumens black wi-fi, bhr9417eu, xiaomi, projektorid






